A HABER OKULUMUZDA

A HABER OKULUMUZDA

43 yıllık deneyimimizi,  yaşamı, doğayı, insanı tanıyan ve bunu bilim ile harmanlayarak topluma değer üreten bireyler yetiştirmek” felsefesi ile birleştirdik.

Türkiye’de ilk kez uygulanan farklı bir eğitim modeli geliştirdik. Kaynağını doğadan ve bilimden alan okulumuz 4.000 m2 kapalı alan, 30.000 m2 açık alana sahip USTA ÖĞRETİCİLİK SİSTEMİ altında 10 farklı eğitim modelimizle yaparak ,yaşayarak , kalıcı öğrenmeyi gerçekleştiriyoruz.

Eğitim kalitemiz, yabancı dil eğitimimiz(the fitzroy method), sosyal-kültürel etkinliklerimiz ve akademik başarılarımızla beraber; çevresini keşfeden ve bunu bilim ile geliştirerek yeni bir bilgi üreten çocuklar yetiştirmek misyonumuzdur . BU OKUL BAŞKA OKUL.43 yıllık deneyimimizi,  yaşamı, doğayı, insanı tanıyan ve bunu bilim ile harmanlayarak topluma değer üreten bireyler yetiştirmek” felsefesi ile birleştirdik. Türkiye’de ilk kez uygulanan farklı bir eğitim modeli geliştirdik. Kaynağını doğadan ve bilimden alan okulumuz 4.000 m2 kapalı alan, 30.000 m2 açık alana sahip USTA ÖĞRETİCİLİK SİSTEMİ altında 10 farklı eğitim modelimizle yaparak ,yaşayarak , kalıcı öğrenmeyi gerçekleştiriyoruz. Eğitim kalitemiz, yabancı dil eğitimimiz(the fitzroy method), sosyal-kültürel etkinliklerimiz ve akademik başarılarımızla beraber; çevresini keşfeden ve bunu bilim ile geliştirerek yeni bir bilgi üreten çocuklar yetiştirmek misyonumuzdur .

BU OKUL BAŞKA OKUL.